Długa historia Mayoral

W roku 2016 Mayoral obchodzi już 75 rocznicę swojego powstania. Z niedużej firmy, która zajmowała się początkowo tylko produkcją skarpetek i rajstop (założonej w Toledo w roku 1941 jako „Dominguez Toledo”) stała się dużą, międzynarodową grupą, która reprezentuje dziecięcą modę hiszpańską niemal na całym świecie -również i w Polsce.
Nieco później, na początku lat 70. XX wieku założona została Mayoral Moda Infantil – obecny trzon grupy. Dziś to bardzo ceniony producent mody oferujący klientom wszelkiego rodzaju kompletne produkty dla dzieci w różnym wieku i ich rodziców.
Grupa firm od samego początku jej powstania jest własnością jednej rodziny, co w dużym stopniu wpływa na wysoką etykę oraz odpowiedzialność społeczną, według których niezmiennie prowadzona jest spółka. Slogan marki – „Making friends” był i pozostanie podstawą działalności firmy Mayoral. Jest on cały czas wyznacznikiem polityki przedsiębiorstwa, która od samego początku istnienia stawia przede wszystkim na jakość w najwyższym wydaniu.

 

 

Kilka fraz, dzięki którym znajdziesz naszego bloga:

 

andy peruwiańskie

klub książki

serwis manitou

części do rowerów w krakowieMożliwość komentowania jest wyłączona.

sitemap