Lawety samochodowe góra

Tajemniczy mąż

Dokładnie osiem lat temu zapoznałam chłopaka, który dzisiaj jest już moim współmałżonkiem. Najwspanialszym na ziemi i w całej galaktyce. Chcecie wiedzieć, jak to się zaczęło?
Tuż po ukończeniu studiów dostałam od rodziców auto. Nie była to nówka z salonu, niemniej jednak był śliczny i w moim ukochanym, czerwonym kolorze. Jeździłam nim spokojnie a także w niedalekie trasy, bowiem nie miałam jeszcze wprawy.
Musiałam załatwić sprawę na mieście, w związku z tym jak najszybciej udałam się w kierunku pojazdu. Weszłam i pojechałam. Spieszyłam autostradą, drogą szybkiego ruchu, a w następnej kolejności poruszałam się w miejskiej dżungli. Przejeżdżałam już przez ostatnią krzyżówkę, aż nagle poczułam trzask oraz uderzenie. Niebieski polonez wjechał we mnie, a mój czcigodny opel wylądował na słupie sygnalizacji świetlnej. Mnie nieomalże nic się nie wydarzyło, niemniej jednak z mojego auta został wrak. Ktoś przywołał policję, ktoś inny pogotowie. Zaś ja zadzwoniłam do swojego ubezpieczyciela. Przyjechała pomoc drogowa i zabrała mój skasowany środek transportu.
Wiecie czym trudni się mój towarzysz życia? Obsługuje lawety samochodowe. To oczywiście ten pan z pomocy drogowej, którego zapoznałam tamtego dnia.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

sitemap